środa, 2 lutego 2011

Wyróżnienie

Pochwalę się wyróżnieniem od Hani. Zaskoczyła mnie bardzo, bardzo pozytywnie,zawsze miło wiedzieć, że jednak ktoś docenia moją pracę i serce, które wkładam w to, co robię. Sesja egzaminacyjna zakończyła się dla mnie zatem bardzo pozytywnie w tym semestrze ;) Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do odwiedzin zarówno bloga Hani, jak i pozostałych wyróżnionych przeze mnie osób. Od razu powiem, że może i nie będzie ich 10, jak nakazuje regulamin, ale chciałabym podzielić się z Wami adresami blogów, które ostatnio odkryłam i które w jakiś sposób mnie inspirują bądż też zaskakują czymś, czego ja sama za Chiny Ludowe nie zrobię.

1. Guriana - odkryłam bloga wczoraj i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu - od razu dodałam do obserwowanych. A jest co obserwować, tak pięknych scrappków dawno nie wiedziałam.

I found this blog yesterday and i'm really, really happy about this. I added it to favourities at once. It's really worth to be beyond your favorities - I haven't seen such  beautiful works for a long time!

2. Wilq - nie jest to typowo nepotyczna zagrywka z mojej strony ani prezent urodzinowy dla brata. Nic z tych rzeczy. Uważam po prostu, że zasługuje na wyróżnienie za wytrwałość w swojej pasji i rozwoju, które są widoczne z obrazu na obraz coraz wyraźniej. Zaglądajcie i obserwujcie, bo potem możecie żałować, że tego nie zrobiliście ;)

No, this is niether nepotism nor birthday present for my brother. Not at all. In my opinion he just deserves it, because of  both his devotion and progress that are visible in each work. Visit him and add to your favorities, 'cause it may be too late one day and you'll be sorry you didn't ;)

3. Rynn - Może i nie zaglądam często na tego bloga. Może nie komentuję postów. Ale nie dlatego, że mi się tam nie podoba. ZAWSZE LIŻĘ MONITOR JAK TAM JESTEM!!!!

I confess - I'm not regular visitor.I also do not comment posts there. I do this not because I don't like it there. I simply ALWAYS LICK MY SCREEN BEING THERE!


4. Articia - moje modelinowe Guru. Chyba nie ma lepszego powodu do wyróżnienia ;)

My polymer clay Guru. There's no better reason to give her an award, is there?

5. Harapati - Również tworzy w modelinie. Przepięknie dobiera kolory i inspiruje.

She always works with polymer clay. She chooses colors adorably and inspires me. 

6. Kica Bijoux - za to, że potrafi zrobić prostą a jednocześnie jedyną s swoim rodzaju i charakterystyczną
rzecz. Jej zakładki do książek i biżuteria w czerwieniach to moje marzenie!

I give her an award because she can make simple but one of a kind and characteristic stuff at the same time. Her bookmarks and red jewellery are what I'm dreaming about!

7. Pudra Studio - Blog odkryty również wczoraj. Tak słodkich misiaków nie widziałam już dawno!!!!

This blog is also my yesterday's finding. I haven't seen so sweet teddy bears for a long time!Zasady :
1.Podziekuj za wyroznienie
2.Podaj link do bloga,przez ktorego zostalas wyrozniona.
3.Umiesc u siebie logo wyroznienia
4.Przekaz wyroznienie 10ciu blogom.
5.Podaj linki do tych blogow.
6.Powiadom nominowane osoby .

2 komentarze:

  1. Dzięki śliczne za wyróżnienie:) No i cieszę się, że zakładeczka i biżu się podoba:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Baaardzo dziękuję :D i nie liż monitora, to niezdrowe! Zrób sobie lepiej coś pysznego do jedzenia ;)

    OdpowiedzUsuń